Pochlubte se svými zážitky s loděmi noah prostřednictvím naší návštěvní knihy...

Vložit zážitek

Kanoe

 

Vyrábíme plastové kanoe pro divokou vodu i turistiku. Lodě jsou vyráběny dle původního konceptu Vladimíra Vaňhy, zakladatele firmy.

 

NOAH AGARA ( Canoah Turismo)

 

Na klasické putování je oblíbená kanoe Noah Agara, vylepšená verze Canoah Turismo, jedná se o stabilní obratnou loď, s kterou vodák snadno sjede řeku do obtížnost až do WWII. Tato loď již po několik let brázdí nejenom české řeky a patří k těm nejvíce oblíbeným.Noah Agara je stabilní obratná loď, která díky své výšce a výtlaku výborně projíždí vlny a ve větších vlnách se nenalévá.Kanoe je vybavena dřevěnými sedačkami a kovovým šprajcem. Do lodě se pohodlně vejdou dva 50l barely a další bagáž. S přehledem uveze vodáky plnějších tvarů. Ideální jak pro začátečníky, tak pro ty, kteří chtějí na otevřené lodi pokořit divočejší toky.

 

Délka       : 405 cm

Šířka        :   87 cm

Výška       :   43 cm

Objem      :  800 l

Hmotnost  : 45 kg

Cena        : 14 900 Kč

Noah Agara

 

 

 

AMERIKA - JEDINÁ ZAVŘENÁ ZÁVODNÍ PLASTOVÁ DEBLOVKA

 

Pro sportovní plavbu je zde kanoe zavřená Amerika. Jedná se o loď pro opravdové fandy a sportovce, ale i vodácké oddíly na ostřejší sjíždění a správnou výuku pádlování. Lze sjíždět divokou vodu až do obtížnosti  WW V.  Kanoe je zavřená a klečí se v ní. Do lodě se vejde i menší bagáž.

 

Délka        : 330 cm

Šířka         :   80 cm

Výška        :   32 cm

Hmotnost   : 32 kg

Cena         : 16 900 Kč

 

Noah Amerika na bazéně